Кошик
719 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 22.07).

SEE ME
+380 (96) 626-01-14

ЯК ОПЛАТИТИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ ТЕРМІНАЛ САМООБСЛУГОВУВАННЯ ПРИВАТБАНКУ

ЯК ОПЛАТИТИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ ТЕРМІНАЛ САМООБСЛУГОВУВАННЯ ПРИВАТБАНКУ

Для того, щоб здійснити платіж на розрахунковий рахунок Приватбанку, Вам необхідно знайти термінал самообслуговування (у відділенні Приватбанку, в торгових центрах і великих супермаркетах).

Виглядає термінал так:

Для того, щоб увійти в меню оплати, потрібно на основному екрані терміналу в правому нижньому кутку натиснути на віртуальну кнопку "У МЕНЕ НЕ МАЄ КАРТКИ".

Ми переходимо на сторінку, де треба ввести номер Вашого мобільного телефону:

На Ваш телефон поступить перевірочний виклик. Останні три цифри номера, з якого будуть телефонувати, треба ввести у це вікно:

У наступному меню Вам необхідно вибрати кнопку ”БАНКІВСЬКІ ПОСЛУГИ:

Потім натиснути кнопку Стрілка праворуч” – перехід на наступну сторінку:

Потім обрати кнопку ” "ВІДПРАВИТИ ПЛАТІЖ ЗА РЕКВІЗИТАМИ від фіз. осіб":”

У з'явившемося вікні Вам потрібно ввести номер розрахункового рахунку (без букв UA) та натиснути кнопку “ДАЛІ”:

Наступним кроком треба ввести свої дані (ПІБ), суму замовлення, та, прокрутив боковий скроллінг до низу, вказати у полі ”ПРИЗНАЧЕННЯ” прізвище, на яке оформлено замовлення або номер замовлення:

Після цього Вам буд запропоноване перевірити введені дані та, якщо все вказано коректно - натиснути кнопку ДАЛІ:

Вносимо необхідну суму (враховуйте, будьласка, що термінал решту не видає; залишок Ви можете перевести як поповнення рахунку Вашого мобільного телефону).

 

Після того, як потрібна сума внесена, з'являється вікно підтвердження успішної оплати. ОБОВ'ЯЗКОВО РОЗДРУКОВУЄМО КВИТАНЦІЮ - кнопка друку квитанції знаходиться в лівому нижньому кутку:

 

 

 

 

 

 

Платіжний термінал видасть вам чек. Обов'язково зберігайте його - це документ, що підтверджує факт зробленої Вами оплати:

  

Квитанцію про оплату потрібно сфотографувати і докласти до листа з повідомленням про здійснення оплати або відправити на наш Вайбер + 38 096 626 01 14.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner